Holowanie auto lawetą dzielnica Kraków Dębniki – zadzwoń i sprawdź ofertę

Dębniki to jedna z ciekawszych dzielnic Krakowa, która ma bardzo wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom oraz odwiedzającym ją osobom. Jest to w głównej mierze dzielnica mieszkaniowa i hotelowa.

Na jej obszarze znajdują się liczne parki i tereny zielone, muzea, restauracje, a także wiele innych miejsc przydatnych dla turystów oraz mieszkańców. Nic dziwnego, że dzięki swoim walorom, Dębniki cieszą się dużą popularnością wśród wielu osób i w związku z tym na lokalnych drogach obserwowany jest spory ruch.

uszkodzone auto na drodze

Spore grono mieszkańców Krakowa, w tym również Dębników korzysta z autobusów oraz innych środków komunikacji miejskiej. Najwygodniejszą opcją dającą dużą niezależność jest jednak korzystanie z własnego samochodu służącego do szybkiego przemieszczania się po mieście oraz do pokonywania dalszych tras.

Pomoc drogowa – Dębniki

 

Nawet osoby bardzo dbające i regularnie serwisujące swoje pojazdy nie są w stanie przewidzieć i uniknąć wszystkich niechcianych sytuacji na drodze, takich jak nagłe awarie, stłuczki czy też wypadki drogowe. Łatwo o takie zdarzenia w dużym mieście, gdzie natężenie ruchu jest spore.

Na szczęście nasza firma obsługuje klientów z całego Krakowa, w tym również z dzielnicy Dębniki, w zakresie szeroko pojętej pomocy drogowej. Nasza oferta obejmuje naprawę samochodów w terenie, awaryjne uruchamianie aut, dowóz paliwa, wyciąganie pojazdów z rowów, awaryjne otwieranie, pomoc w przypadku omyłkowego zatankowania nieprawidłowego paliwa, itp.

 

2.5/5 - (17 votes)