Holowanie auto lawetą dzielnica Krowodrza – zadzwoń i sprawdź ofertę

Krowodrza to jedna z większych i ważniejszych dzielnic Krakowa. Jest to studencka dzielnica, na terenie której działa Muzeum Narodowe oraz znajduje się jezioro i liczne tereny zielone.

Nic więc dziwnego, że jest to atrakcyjny obszar cieszący się dużą popularnością wśród wielu ludzi. Każdego dnia na terenie Krowodrzy można zauważyć sporo osób oraz wzmożony ruch na drogach.

uszkodzone auto na drodze

Poruszanie się po tej dzielnicy i całym Krakowie jest możliwe dzięki korzystaniu z usług środków komunikacji miejskiej. Alternatywnym i bardzo komfortowym rozwiązaniem jest jednak posiadanie własnego samochodu, który umożliwia poruszanie się po mieście, a także dalszych trasach międzymiastowych. Aby auto przez długi czas spełniało swoje zadania, należy dbać o jego stan techniczny.

Pomoc drogowa – Krowodrza

 

Nawet w przypadku posiadania najbardziej zadbanego samochodu, nie da się uniknąć jego uszkodzenia w wyniku nagłej awarii albo stłuczki lub wypadku spowodowanego przez własną nieuwagę lub nieostrożność innego użytkownika ruchu drogowego. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest większe w dzielnicach o dużym natężeniu ruchu.

Na szczęście nasza firma udziela profesjonalnych usług z zakresu pomocy drogowej na obszarze całego Krakowa, w tym również w dzielnicy Krowodrza. Oferujemy skuteczne naprawy pojazdów na trasie, awaryjne uruchamianie aut, naprawę ogumienia, dowóz paliwa oraz wiele innych form pomocy w niespodziewanych sytuacjach.

 

5/5 - (5 votes)