Holowanie lawetą Prądnik Czerwony – zadzwoń i sprawdź ofertę

Prądnik Czerwony to dzielnica Krakowa, przez którą przebiegają dwie bardzo ważne trasy o numerze 79 oraz 7. Jest to obszar działania wielu sklepów, różnych firm, a także miejsce zamieszkania sporej grupy ludzi.

Każdego dnia można tutaj obserwować ruch drogowy o dość dużym natężeniu, szczególnie w rejonie wspomnianych wyżej dróg. Nic więc dziwnego, że w takich warunkach łatwo o jakąś nagłą awarię pojazdu, wypadek lub stłuczkę.

uszkodzone auto na drodze

Wiele osób mieszkających lub przejeżdżających przez tę dzielnicę korzysta z własnych samochodów, ponieważ umożliwiają one uniezależnienie się od komunikacji miejskiej czy też międzymiastowej. Oczywiście, aby samochód odpowiednio spełniał swoje zadania przez wiele kilometrów, konieczne jest zadbanie o jego stan techniczny.

 

Pomoc drogowa – Prądnik Czerwony

 

Nawet w przypadku najbardziej zadbanego samochodu, uniknięcie stłuczki czy też awarii jest nie zawsze możliwe. Czasami wystarczy chwila nieuwagi lub wina innego kierowcy, aby uszkodzić własny pojazd. W takiej sytuacji warto korzystać z pomocy profesjonalistów zatrudnionych przez naszą firmę.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szeroko pojętej pomocy drogowej. Nasza oferta obejmuje różnorodne naprawy na trasie, awaryjne uruchamianie aut, dowożenie paliwa oraz inne naprawy i formy pomocy, dzięki którym można przywrócić sprawność auta bez konieczności holowania.

5/5 - (3 votes)

Ustawienia cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się