Holowanie lawetą Prądnik Czerwony – zadzwoń i sprawdź ofertę

Prądnik Czerwony to dzielnica Krakowa, przez którą przebiegają dwie bardzo ważne trasy o numerze 79 oraz 7. Jest to obszar działania wielu sklepów, różnych firm, a także miejsce zamieszkania sporej grupy ludzi.

Każdego dnia można tutaj obserwować ruch drogowy o dość dużym natężeniu, szczególnie w rejonie wspomnianych wyżej dróg. Nic więc dziwnego, że w takich warunkach łatwo o jakąś nagłą awarię pojazdu, wypadek lub stłuczkę.

uszkodzone auto na drodze

Wiele osób mieszkających lub przejeżdżających przez tę dzielnicę korzysta z własnych samochodów, ponieważ umożliwiają one uniezależnienie się od komunikacji miejskiej czy też międzymiastowej. Oczywiście, aby samochód odpowiednio spełniał swoje zadania przez wiele kilometrów, konieczne jest zadbanie o jego stan techniczny.

 

Pomoc drogowa – Prądnik Czerwony

 

Nawet w przypadku najbardziej zadbanego samochodu, uniknięcie stłuczki czy też awarii jest nie zawsze możliwe. Czasami wystarczy chwila nieuwagi lub wina innego kierowcy, aby uszkodzić własny pojazd. W takiej sytuacji warto korzystać z pomocy profesjonalistów zatrudnionych przez naszą firmę.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie szeroko pojętej pomocy drogowej. Nasza oferta obejmuje różnorodne naprawy na trasie, awaryjne uruchamianie aut, dowożenie paliwa oraz inne naprawy i formy pomocy, dzięki którym można przywrócić sprawność auta bez konieczności holowania.

5/5 - (3 votes)