Holowanie auto lawetą dzielnica Kraków Nowa Huta – zadzwoń i sprawdź ofertę

Nowa Huta to bardzo rozległa dzielnica Krakowa z licznymi blokowiskami i obiektami mieszkalnymi, a także publicznymi. Jej zaludnienie, a tym samym ruch na drogach, są bardzo duże. Co więcej przez Nową Hutę przebiegają 75, 79 oraz droga ekspresowa S7.

Nic więc dziwnego, że każdego dnia odnotowuje się tam spory ruch drogowy stanowiący idealne warunki do nagłych stłuczek lub awarii pojazdów.

uszkodzone auto na drodze

Aby wygodnie poruszać się w obrębie tej dzielnicy oraz poza nią, wiele osób inwestuje we własne samochody. Nie trzeba wówczas zwracać uwagi na rozkłady jazdy środków komunikacji miejskiej ani liczyć na uprzejmość osób posiadających samochody. Warto odpowiednio dbać o swój pojazd, aby spełniał swoje praktyczne zadania przez długi czas.

Pomoc drogowa – Nowa Huta

Oczywiście dbanie o samochód i jego regularne serwisowanie nie zawsze pozwoli na uniknięcie nagłej awarii. Co więcej samochód może zostać uszkodzony i unieruchomiony w wyniku stłuczki albo wypadku drogowego. To właśnie dlatego warto mieć pod ręką dane kontaktowe naszej firmy. Udzielimy profesjonalnej, skutecznej i niedrogiej pomocy każdemu, kto jej potrzebuje. Obszar naszej działalności obejmuje między innymi Nową Hutę.

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem związanym z kompleksową pomocą drogową. Oferujemy naprawy w terenie, awaryjne uruchamianie pojazdów, dowóz paliwa oraz wiele innych napraw i form pomocy na trasie, dzięki którym auto odzyska pełną sprawność bez potrzeby holowania.

4.5/5 - (8 votes)